Nový lay :c)

13. března 2011 v 1:13 | Diane |  Moje názory a info pro vás
Nový lay

Ahoj, tak zase po nějaké době - ale nejdůležitější je, že zase - přicházím a píšu nový článek. Určitě jste si po vstupu všimli nové výzdoby :c) Za tu krásu vděčím Salem ← děkuju :c)
Motiv je laděný tak trochu do melancholična, protože to se ke mně momentálně hodí víc než cokoli jiného. Nad těmito obrázky můžeme snít, bájit a jakkoli vymýšlet, jaké by to bylo, kdybychom tam byli. . . Je to nádhera. . .

Nic to neznamená, snad jen, že můj život se zase trochu posunul jinam, což znamená dál od snění, blíž k praktičnosti a realitě. . . Nevím jestli je to dobře, či špatně. . . snad neutrálně :c)

Na závěr alespoň doufám, že se vám nový vzhled líbí a z nostalgie přidávám obrázek toho starého laye :c) Vzdejme mu čest za to, že tu s námi byl tak dlouho. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mallory | 31. března 2011 v 19:35 | Reagovat

Říkali mi, že mám přestat snít a vrátit se na svět. Ale já svět nikdy neopouštím, jen se na něj jen dívám trochu jinak. Teď mi říkají, že jsem cvok. Zatím mi to tak vyhovuje.

2 Míš | 6. dubna 2011 v 19:07 | Reagovat

Život se pořád posouvá jinam, akorát je celkem na zváženou kam..Snílek nikdy nepřestane snít, jen se může naučit přikládat důležitost realitě stejně tak jak jí přikládal snům. :-)
Ten design se mi moc líbí...je harmonický, klidný...super. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama