BTTTS - recenze

23. září 2010 v 21:52 | Diane |  Baka to Test to Shokanjuu
Baka to Test to Shokanjuu

Překlad: Blbci, testy a vyvolávání
Počet epizod: 13
Žánr: školní, romance, vtipné

Celý děj se odehrává ve škole - na Fumizukiho akademii, kde jsou studenti rozřazováni do 6 tříd A-F podle svých znalostí. Na celé škole platí pravidlo: V čím vyšší třídě jsi, tím lepší je tvé společenské postavení. A taky v tím lepším prostředí se nacházíš. Třída A je plná talentovaných a inteligentních lidí, kteří si potrpí na dobré vychování a vybavení jejich třídy se rovná vybavení 5 hvězdičkového hotelu. Naopak třída F hostí tzv. školní odpad a tam se právě odehrává celý tento příběh.

.........................................................................................................................................................

Do třídy F se podle rozřazovacího testu dostanou hlavní hrdinové příběhu - Yoshii Akihisa, Yuuji Sakamoto, Minami Shimada, Kouta Tsychiya (Voyeur), Hideyoshi Kinoshita a Mizuki Himeji.

Na této akademii ale nefunguje normální školní řád. Funguje zde jedna z nejmodernějších technologií - studenti mohou vyvolat své zástupce (chibi postavy :c) a ti mají sílu jako jejich majitel znalosti v daném předmětu. Používají je, pokud se odehrává takzvaná ZVB = Zkoušková Vyvolávací Bitva, ve které proti sobě bojují studenti z 2 různých tříd. ZVB studenti vyhlašují pokud si myslí, že mají dostatečnou sílu porazit jinou třídu a když např. třída E vyhlásí ZVB třídě D a porazí ji → automaticky se posouvá v systému tříd → třída E se stává třídou D a naopak. Nejdůležitější však je, že si vymění i zařízení třídy, takže si mohou hodně polepšit.

Nedivila bych se, kdybyste ten popis ZVB nepochopili, ale vůbec to není tak složité jak to vypadá. No a přidejte si k tomu jednoho úchylnýho fotografa, jednoho nenapravitelného blbce a pár krásných dívenek a máte naprosto oddechové anime jako vyšité.

.........................................................................................................................................................

Můj názor: Naprosto uvolňující anime, které vás tak neuvěřitelně strhne, že jste v minutě ten nejhorší perverzák a vtípkař jakého kdo kdy viděl. xD Určitě doporučuju!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alejandro | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 22:18 | Reagovat

Super blog ;-)

2 WriteEssay | E-mail | Web | Včera v 14:52 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama