Advík atd...

11. srpna 2010 v 19:41 | Diane |  Akce a to, co se stalo
Ahoj lidi,

zdravím ze záhrobí. Včera jsem se vrátila od babičky, ale v pátek zase odjíždím do Krkonoš a vrátím se až na poslední víkend prázdnin, takže tu nic moc nepřibude, možná sem tam něco.

Jinak - na začátku prázdnin jsem byla v Orličkách (Orlických horách :c), potom u Emmy na chatě a pak v Rakousku u jezer. Kde jste byli vy?

Potom jsem byla doma, ale mezitím se konala jedna akce - Advík -

Kdo ví, co to je, tak může tenhle odstavec přeskočit, kdo ne, čtěte dál. :c)

Advík, neboli Anime Dance Víkend, je sraz, kde se sejdou milovníci Japonska, anime, mangy, her a hudby. Koná se v Praze a sjíždějí se na něj lidé z celé republiky a občas se tam najde i někdo z ciziny. Celá akce trvá 5 dní a za tu dobu se tam koná spousta různých přednášek, koncertů, soutěží, ples, slavnosti, atd...

No a já tam byla. Ne sama - s Ryouko a dalšími přáteli (včetně ségry :c) Bylo to super a byla škoda, že jsme tam byly jenom 3 dny. Doufám, že příští rok tam budeme na celou dobu.
.........................................................................................................................................................
P.S. Narazila jsem tam na pár dobrých anime a ráda bych  znala názor více lidí, než se na ně podívám. Takže pište svůj názor na tyto anime - Nana, Love Hina, Death Note, Hetalia, Hellsing a Princess Tutu.

Díky, mějte se

Diane

 ← logo Advíku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama